Hubnutí rozumně ..

Hubnutí se Studiem Vanda

 

Hubnutí - zaklínadlo dnešní doby. Zaklínadlo, které Vás při nesprávném použití může tělesně i psychicky poškodit... ? Nebo hubnutí tak, jak jej chápeme my? Rádi Vám vysvětlíme náš postoj k tomuto fenoménu:

 • cílem hubnutí v našem pojetí je především formování postavy a dosažení tělesné a psychické pohody. Proto:
 • hubnutí nemusí nutně znamenat snížení váhy
 • hubnutí nesmí znamenat skutečné utrpení fyzické ani psychické
 • hubnutí nám musí prospívat fyzicky i psychicky
 • je rozumné si z každé cesty vedoucí k "hubnutí" vybrat to nejúčinnější a pozitivní a to tak, aby si na naší cestě udržela úsměv i naše peněženka

Není to tak dávno, co věda zavedla pojem synergie. My si ji od vědy ve zjednodušeném a srozumitelném formátu vypůjčíme, využijeme a nabídneme v postupu při dosahování Vašich cílů pro hubnutí.

Hubnutí pomocí synergie

 

Synergie v hubnutí je ve zjednodušené formě kombinace takových postupů, které se navzájem nejen doplňují, ale vedou k výsledkům, které jsou lepší než prostý součet výsledků jednotlivých metod. Cílem je pro Vás nalézt takové postupy hubnutí, jejichž výsledky se budou mezi sebou násobit.

Takovou metodou hubnutí jsou v našem podání 3 základní kroky:

 1. rozumná a postupná úprava životosprávy při udržení pocitu pohody
 2. cvičení zlepšující fungování Vašeho vlastního těla i pocit z něj
 3. využití moderní technologie - Ultracontour a New Life, lymfodrenáže

Proč volíme tuto cestu? Z vlastní zkušenosti víme, jak zničující může být výsledek neúspěšné drastické diety - psychický i fyzický. Z vlastní zkušenosti víme, že rychlý úbytek váhy má negativní vliv na některé partie postavy, ale díky drastickému omezení příjmu energie i na naši "radost ze života", práci i ochotu těla užívat si života. Ze zkušeností víme, jak chirurgické zákroky bolí, omezují po dobu rekonvalescence a především, nikterak neodstraňují příčiny, které nás do nežádoucího stavu dostaly.

Nabízíme Vám dnes již osvědčené a mnohokrát vyzkoušené trio pro hubnutí:

 • postupnou a příjemnou úpravu životosprávy
 • cvičení, které Vám vrátí radost z pohybu a možností Vašeho těla
 • technologie, které pomohou přesně a právě jen tam, kde dosažení Vašich cílů přesahuje Vaše časové nebo finanční možnosti.

Seznamte se, prosím, s nabídkou v oblasti poradenství ve výživě, cvičením Pilates a výsledky Ultracontour a formování postavy pomocí New Life B.E.A.M.

Např. New Life ideálně doplňuje na cestě k hubnutí Ultracontour a lymfodrenáže při dosahování synergických efektů při formování postavy. Ve spojení s cvičením dokáže "zázraky" za výbornou cenu. Ale to, co je důležité, je, že pokud si osvojíte několik málo pravidel pro Váš nový život, dosažené výsledky hubnutíbudou trvalé!

Hubnutí s New Life: PŘED a PO ... 3 týdny - 7 sezení

 

hubnutí s New Life

 

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz