Reviber plus

Reviber plus - posilovací a zeštihlovací vibrační přístroj na principu Power Plate®Hubnutí na Reviber

 • Zvyšuje svalový tonus nohou, hýždí i horní části těla
 • Redukuje tělesný tuk
 • Skvěle posiluje svaly
 • Zvyšuje cirkulaci a metabolismus
 • Zvyšuje hustotu kostí
 • Odstraňuje bolest kloubů
 • Podporuje léčbu osteoporózy

Reviber Plus podobně jako Power Plate® zpevňuje, posiluje a tvaruje tělo od hlavy až k patě … nohy, hýždě, svaly, prsa, paže … prostě všechno. Díky 15 různým rychlostem, nastavitelnému auto-programu a pásu pro horní části těla se stává nejjednodušší cestou jak nejlépe procvičit celé tělo.

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII CVIKŮ ...

Video - Reviber v akci

Vše dosáhnete pomocí centrálně sklopné plošiny podobné houpačce, na níž jedna noha jde nahoru, zatímco druhá dolů, stejně jako při chůzi nebo běhu. Cvičení výrazně posiluje spodní část těla včetně břicha, horní část těla. Prsní svaly a paže posílíte pomocí rezistentních pásů.

Reviber Plus = vibrační cvičební přístroj


 • Velký povrch přístroje umožňuje řadu cviků
 • 15 rychlostí, nastavitelný časovač a dálkové ovládání
 • Houpavý efekt pro cvičení celého těla
 • Nastavitelný auto-program
 • Kapacita 200kg

Rázová vlna - odstranění celulitidy

Osobní trenér Reviber Plus


Říká se, že Madonnin skvělý svalový tonus pochází z cvičení na přístroji Power Plate ® – vibračním cvičebním přístroji – nutí svaly ke stažení a uvolnění ve vysoké rychlosti. Reviber plus – vibrační trenér, pracuje na podobném principu jako Power Plate ®. Jeho pravidelné používání skvěle posiluje svaly, redukuje tělesný tuk, zvyšuje cirkulaci a metabolismus a zároveň zvyšuje hustotu kostí.

Naše zákaznice, která je zastánkyní co nejmenšího aktivního pohybu, byla přístrojem nadšena. Po třech týdnech používání Reviberu Plus se jí zpevnily svaly na břiše, kolena se přestala podobat ovaru. Narozdíl od Power Plate ® Reviber plus nevypadá jako výkřik pokrokové technologie, nicméně přináší srovnatelné výsledky - levněji. I moje, sportem hodně poznamenané tělo, po pravidelném používání Reviberu, nějak více drží pohromadě. Ve Studiu jsme se s ním všechny skamarádily a říkáme mu familiárně třesadlo nebo vibrátor. Přišly jsme totiž na to, že v určitých polohách, přináší libé pocity :)

Jak na to? Prostě se postavíte na Reviber plus, nastavíte si rychlost, která je Vám příjemná (Reviber má podobně jako Power Plate ® více rychlostí - při použití 11- 15 je doporučen odborný dohled), trochu ohnete nohy v kolenou a 10 minut posilujete celou spodní část těla včetně břišních svalů. Pokud stojíte o cvičení i horní části těla – prsních svalů, trupu a paží, stačí na každou stranu Reviberu plus připnout pás.

Všechno zní jednoduše, že? To proto, že to opravdu jednoduché je. Vaše svaly druhý den pocítí, že trénovaly, že pomohly držet rovnováhu. Je to však mnohem lepší, než nespočetné množství dřepů či výpadů. Napadá mne, že bez ohledu na schopnosti Reviberu zpevňovat, pohled na roztřesené každičké deko Vašeho těla Vás možná odradí od sladkostí v jídelníčku…

Reviber plus je efektivní podobně jako Power Plate ®, jednoduše použitelný, s výborným poměrem ceny a výkonu. Zapojte jeho používáni do svého pravidelného režimu a nemusíte litovat, že jste nestihly posilovnu. Reviber plus není velký, ani drahý, je vhodný na použití ve fitku, salónu i doma.

Ceník Reviber Plus

 

OBLÍBENÉ


Trvalá depilace EasyEpil

Rázová vlna - odstranění celulitidy

Informace na +420 776 546 676 nebo studiovanda@seznam.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz