POWER PLATE

 

Power Plate Praha

Na Power Plate se učíme cviky provádět bezchybně a docílit výsledků v nejkratší možné době. (foto Power Plate © ČR).


POWER PLATE® A REDUKCE CELULITIDY

Power Plate ®: výzkum odhalil, jak na Power Plate nejrychleji redukovat nežádoucí tuk. I redukce celulitidy může být zdravá, efektivní, zábavná a časově nenáročná. Power Plate® umožňuje udržet si svěžest, zdravý vzhled v několika málo lekcích za týden.

Power Plate - redukce celulitidy

POWER PLATE® A SVALOVÁ HMOTA A SÍLA

Stárnutí je spojeno s úbytkem svalové hmoty a svalové síly - odborně sarkopénie. Problém je provázen zhoršením pohyblivosti a kontroly pohybů, zvyšením rizika pádů a následných zlomenin. Sarkopénie postihuje 30% populace nad 60 let. Předpokládá se, že číslo ještě poroste.

Power Plate - posílení a nárůst objemu svalové hmoty

POWER PLATE® A ŘÍDNUTÍ KOSTÍ PO MENOPAUZE

Power Plate ® u žen po menopauze podporuje nárůst hustoty kostní tkáně v oblasti kyčlí (1.5%), zvýšení svalové síly a ke zlepšení kontroly správného držení těla. Výsledky představují řešení pro problémy u stárnoucí populace jako je například osteoporóza, špatné držení těla, rovnováha a zlomeniny způsobené nedostatečným zotavením z nemocí a úrazů. Průměrný věk populace stoupá, potýkáme se častěji s nežádoucí osteoporózou, milióny lidí utrpí zlomeniny v důsledku řídnutí kostí - Power Plate dokáže pomoci.

Power Plate - domácí cvičení - řídnutí kostí

OBLÍBENÉ


Trvalá depilace EasyEpil

Odstranění celulitidy - Praha

Informace na +420 776 546 676 nebo vanda@studiovanda.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz