Bezbolestná liposukce Praha

Bezbolestná liposukce ultrazvukemBezbolestná neinvazivní liposukce ultrazvukem

  • Bezbolestná liposukce
  • liposukce ultrazvukem

... pomoci bezbolestné liposukce formujeme postavu do požadovaných křivek.

Výše uvedené pojmy skrývají odlišné technologie přesto, že pomocí nich dosahujeme podobných výsledků.

Jde o přístroje ULTRACONTOUR - liposukce ultrazvukem, EXILIS - bezbolestná neinvazivní liposukce a AQUAFORÉZA - neinvazivní mezoterapie.

Co mají přístroje pro bezbolestnou liposukci společného?

Přístroje pro bezbolestné odbourání tuku jsou spojovány s termínem "liposukce". Jde o ošetření neinvazivní a bezbolestné, tedy takové, které naporušuje pokožku, je bezbolestné a jednoduché. Bezbolestnost a jednoduchost jsou společnou vlastností. "Liposukční" přístroje dobře odbourávají tuk resp. ničí tukové buňky a zlepšují stav celulitidy. Ošetření trvají 45 minut až 1 hodinu.

V  čem se přístroje Ultracontour, Exilis a Aquaforéza liší?

Přístroje pro bezbolestnou liposukci pracují na odlišném principu - pro rozbíjení tukových buněk používají jinou technologii nebo jejich kombinaci. Zjistili jsme, že i výsledky stavu jednotlivých tělesných partií po ošetření různými přístroji  pro bezbolestnou liposukci mohou být různé.

rázová vlna - odstranění celulitidy

 

ULTRACONTOUR - bezbolestná neinvazivní liposukce ultrazvukem

 

Ultracontour - bezbolestná neivazivní liposukce ultrazvukemUltracontour je přístroj ultrazvukový, proto je někdy nepřesně označován jako "liposukce ultrazvuková".  Ošetření je bezbolestné, lze jej absolvovat o polední přestávce. Na ošetřovanou partii se nanáší vodivý gel, v němž se pohybuje „myš“, která přenáší ultrazvukový paprsek 1,5 cm pod kůži, ten rozbourá tuk a trvale ho odstraní. Ideální počet ošetření, jak ukazuje naše praxe, je 6, maximální 9.

Jednotlivá ošetření mezi sebou vyžadují ideálně týdenní interval, ten lze zkrátit až na 4 nebo prodloužit na 14 dní. Dosahované výsledky jsou individuální. U nás jsme dosáhli nejvyššího úbytku 15 cm po 6 ošetřeních. Ačkoli výrobce uvádí, že není třeba měnit životní styl, z naší praxe vychází poznatky odlišné. Chcete-li efekt udržet, je třeba se zamyslet i nad tím, co a kolik sníte, jaký máte pitný režim a zda se pravidelně pohybujete.  Ultracontour odstraní tuk trvale, to ano, ale zbylé tukové buňky mají nepříjemnou vlastnost - umí se „nafouknout“. A to se Vám může stát, budete-li se nezřízeně přejídat a myslet si, že zázraky se dějí.

Tělesné partie, na které se Ultracontour nejčastěji aplikuje, jsou břicho, body, stehna, hýždě, paže a kolena. Nejlepších výsledků běžně dosahujeme na bříšku.

 

EXILIS - bezbolestná neinvazivní liposukce - kavitace

 

Exilis - bezbolestná neinvazivní liposukceExilis - bezbolestná neinvazivní liposukce - funguje na principu ultrazvuku a a současně přenosu tepelné energie do tkání. Tepelný účinek způsobený vysokofrekvenčními vlnami „zařídí“ u části tukových buněk jejich zánik a rozpad. Poklesem množství tukových buněk tak dochází k výrazné redukci tukové vrstvy, zároveň se zlepšuje stav celulitidy, elasticita a struktura pokožky. Doporučujeme 5 ošetření ve 14 denních intervalech.

Ačkoliv se Exilis běžně používá na stejné partie těla jako Ultracontour, v praxi se ukazuje, že např. na stehnech mohou být výsledky po ošetření Exilisem lepší než u Ultracontour.

 

AQUAFORÉZA - odstranění podbradku - liposukce podbradku

 

Odstranění podbradku - liposukce podbradkuAquaforéza neboli bezbolestná neinvazivní mezoterapie je založena na speciálních eletrických pulsech. Ošetření  probíhá ve 2 fázích.

První fází je laserová sprcha - aktivace, jednoduše řečeno, pokožka se připravuje na  vpravování koktejlu účinných látek pomocí červeného nebo infračerveného světla.

V druhé fázi ošetření se speciálním nástavcem provádí masáž a přenos aktivních látek pod kůži. Díky elektroterapeutickým proudům dochází ke zvýšenému využití (spalování) tuku. Frekvence elektrických impulsů je nastavitelná podle pocitu klienta a ošetřované oblasti.

Závěrečnou fází je stimulace lymfy, jejímž  cílem je vyplavení lymfy a tím i odpadních produktů z dané oblasti.  Nejlepších výsledků jsme dosáhli při tzv. liposukci podbradku. Aquaforézu lze aplikovat nejen při odbourávání tuku a v boji proti celulitidě, ale  funguje výborně i na celkové omlazení pleti obličeje a výrazně zjemňuje vzhled vrásek. Obvykle doporučujeme kúru 10 ošetření, ošetření Aquaforézou lze provést 2 x týdně.


Lifting a omlazení pleti obličeje - omlazení pokožky

 


Odstranění celulitidy

Podrobné informace na +420 776 546 676 nebo studio@studiovanda.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz