Rázová vlna - Praha

Odstranění celulitidy rázovou vlnou LEVNĚJI

Rázová vlna odstraní celulitidu, zmírní strie, vypne a omladí pleť.

Odstranění celulitidy rázová vlna - PrahaSportovci, lidé v rehabilitaci s pohybovými problémy, i pacienti s ledvinovými a žlučníkovými kameny rázovou vlnu znají. Zbavuje je problémů a bolestí. Účinky využívá i estetická medicína.

 


Estetická rázová vlna

Estetická rázová vlna - 36.000 impulzů a ošetření cca 120 minut - potlačuje procesy stárnutí v měkkých tkáních při ošetření problematických partií stehen, boků a zadečku. Rázová vlna - odstranění celulitidy - PrahaPoradí si i v místech, kde jiné metody selhávají - povolená kůže na pažích a v nadloktí.

Rázovou vlnou se odbourají tukové buňky, kterých se nedaří zbavit ani usilovným cvičením a přísnými dietami.

Rázová vlna odstraní ochablá místa, kde se začnou vytvářet nová kolagenová vlákna. Svaly a okolní vazivová tkáň se zpevní a vypne. Viditelným efektem je zřetelné zeštíhlení - pevná a pružná, mladší a štíhlejší.

Akustické vlny vstupují do těla a vytváří vibrace v pojivové tkáni. Tkáň se uvolní a vypne, pokožka se stane hladší, pevnější a pružnější. Vlny stimulují i cirkulaci krve.

Výhodou účinku rázové vlny je účinek na podkoží při odstraňování celulitidy. Účinky terapie ideálně doplňují ošetření tělovým aplikátorem přístroje EXILIS a lymfodrenážními masážemi.

Jak funguje estetická rázová vlna?

Silný a bezbolestný necílený puls akustické energie přenášené do ošetřovaných míst formou kmitající vlny vyvolává hojivé a regenerativní fyziologické procesy.

Estetická rázová vlna je patentovanou technologií BTL. Přístroj X-WAVE Expert jako jediný kombinuje rázovou vlnu a elektrostimulaci, které jsou souběžně přenášeny do tkáně přes patentovanou hlavici (aplikátor).

Přehled článků a jejich informační zdroje představuje konkrétní případy užití rázové vlny ..

© BTL rázová vlna & odstranění celulitidy - Praha - Studio Vanda

Ceník odstranění celulitidy RÁZOVOU VLNOU

Odstranění celulitidy

RÁZOVÁ VLNA

OBLÍBENÉ

Lifting obličeje - omlazení pokožky - Praha

 

Odstranění celulitidy rázovou vlnou - Praha

Informace na +420 776 546 676 nebo vanda@studiovanda.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz