POWER BIKE - POWER PLATE

 

Power Bike či powerBIKE® je první vibrační kolo na světě. Power Plate integrovala úspěšné a oblíbené technologie do cyklo trenažeru.

Power Bike

S každým šlápnutím vytvoří POWER BIKE mechanickou vibraci, která vyžaduje intenzivnější svalovou práci spodních končetin a hýždí. Díky tomu simulujete náročnou jízdu v kopcích či jízdu po dlažebních kostkách Pařížského závodu Paris-Roubaix i závěrečný sprint. Něco podobného rotoped či kolo na válcích nedokáže.

Power Bike Praha

Přínosy Akceleračního tréninku pro nárůst síly díky přirozené odezvě svalů na působení vibrací už známe. Kombinace vibrační technologie s aerobními benefity cyklistiky - power BIKE™, přináší nové tréninkové možnosti pro profesionální cyklisty i pro ty, kteří hledají rychlé výsledky. Je čas objevit rozdíl. 

Spojením  powerbike a Power Plate - kardia a vibračního tréninku dochází k rychlejším výsledkům při redukci váhy a k rehabilitačním účinkům.

Sledujte ŽENA A ŽIVOT, STORY, GLANC, ELLE, MARIANNE, ONA DNES a XMAS SUPPLEMENT - v říjnu najdete kupon na lekci s trenérem zdarma a seznámíte se jak s Power Plate, tak i novinkou POWER BIKE.


POWER PLATE® A REDUKCE CELULITIDY

Power Plate ® je řešení, jak redukovat nežádoucí tuk. I redukce celulitidy může být zdravá, efektivní, zábavná a časově nenáročná, dovolující uživateli Power Plate ® udržet si svěžest, zdravý vzhled a to v relativně krátkém čase v několika málo lekcích za týden.

Power Plate - redukce celulitidy

POWER PLATE® A SVALOVÁ HMOTA A SÍLA

Proces stárnutí je spojen s úbytkem svalové hmoty a svalové síly - odborně sarkopénie. Problém je provázen zhoršením pohyblivosti a kontroly pohybů, zvyšením rizika pádů a následných zlomenin. Člověk se stává nesamostatným. Sarkopénií postihuje asi 30% populace nad 60 let. Předpokládá se, že číslo ještě poroste.

... celý text Power Plate

Všem fandům cvičení přinese POWER BIKE radost a zlepšení fyzické kondice.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ


Trvalá depilace - Praha

 


Odstranění celulitidy rázovou vlnou - Praha

Informace na +420 776 546 676 nebo vanda@studiovanda.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz