Diamantová mikrodermabraze


mikrodermabrazeMikrodermabraze - dimantová dermabraze - je v estetické péči známa mnoho let. Vycházela z konceptu tryskání ostrých krystalů do kůže vysokou rychlostí a jejich následné odsátí. To sebou neslo obnovu drahého spotřební materiálu. Spolu s nutností odstranit obroušenou pleť neumožnily provést bez vedlejších účinků v jednom sezení kombinaci s ošetřením IPL pulsním světlem nebo hloubkovým kosmetickým ošetřením.

Diamantovou mikrodermabrazi najdete v cenově výhodném balíčku pro omlazení pleti se zvýšeným účinkem, kombinujícím ošetření zaměřené na zlepšení stavu a kondice pleti.

mikrodermabrazeMikrodermabraze resp. diamantová dermabraze, která nahrazuje starší technologie, vychází z principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí. Ta „obrušuje unavenou" vrstvičku kůže, čistí a oživuje ji. Zlepší se prokrvení kůže a stimulace kolagenních a elastických vláken. Hladší, svěží pleť, lepší tonus (barevně jednotnější pleť), povrchové pigmentové skvrnky, zjemněné póry jsou okamžitě viditelné. Mikrodermabraze výrazně zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádná rezidua cizorodého materiálu krystalů, kůže je v přirozeném stavu a daleko lépe reaguje na další ošetření.

dermabrazeDiamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami i rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie. Mikrodermabraze nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátíme biologický čas pokožky, zpomalíme další stárnutí.

Diamantová mikrodermabrazeAplikace je neinvazivní, patří do kategorie "pro polední pauzu.“ Doba ošetření včetně zklidňující masky zabere maximálně 30minut. Mikrodermabraze se provádí přesně na míru vlastnostem pleti, od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena a záda.

dermabrazeOpakovanými, jemnými ošetřeními viditelně zlepšíme kvalitu pleti již po prvním sezení. Počet opakování záleží na stavu pleti, jejím stáří a kombinaci s dalšími metodami. Doporučujeme 5 sezení.

Mikrodermabraze má téměř relaxační charakter. Po zákroku nevznikají skvrny, otoky, či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí. Metoda diamantové mikrodermabraze je účinná, nebolestivá a bez rizika.

 

Ceník mikrodermabraze

 

 


Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabraze pro pleť

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz