LED LIGHT - LedActive


Omlazení a zklidnění pleti - LedActiveOmlazení a zklidnění pleti přístrojem LedActive LA370R-C je založeno na fyziologickém působení světelného záření na úrovni buněčných struktur. Jedná se o bezpečnou, neinvazivní a neablativní metodu.

Během aplikace dojde k ošetření obličejové části až po dekolt. Působení červeného a infračerveného světla přístroje LedActive na organizmus je komplexní proces s biostimulačním, analgetickým, protizánětlivým účinkem.

V kosmetice je důležité, že mj. dochází k násobení počtu kolagenových vláken v kožních tkáních s efektem omlazení vzhledu pokožky a zpomalení procesu jejího stárnutí. Okamžitým výsledkem aplikace světla LedActive v kombinaci s vhodným hydratačním prostředkem je bezprostřední výrazné zvýšení hydratace kůže. Analgetického účinku světla LedActive se v kosmetice využívá např. po aplikaci chemického peelingu, kdy si řada klientek stěžuje na zvýšenou citlivost pokožky. V kosmetice je úspěšně využíván také protizánětlivý účinek LedActive např. při ošetření kůže s mírným nebo středním akné.

Typy aplikací

Akné

Nastartováním protizánětlivých procesů dochází téměř okamžitě (po prvních dvou až třech aplikacích) k viditelnému zklidnění pokožky. Při dalších aplikacích se postižené části pokožky postupně regenerují, přičemž nová tkáň díky optimalizaci tvorby kolagenu a elastinu nevytváří povrchové jizvy. Rychlost změn záleží na stupni postižení akné.
Aplikace LedActive je vhodné doplňovat použitím antibakteriálních přípravků a současně dodržovat doporučenou péči o aknózní pleť.

Ochablá pleť

U ochablé pleti jde o následek nedostatečného zásobování živinami a úbytku sítě kolagenových vláken, obvykle v důsledku nesprávné péče o pleť nebo přirozeného procesu stárnutí. Při aplikaci LedActive se zlepšuje proces prorůstání cévek (vaskularizace) krevního a lymfatického oběhu, což v důsledku vede k znovuoživení (revitalizaci) tkání doprovázené zvýšenou tvorbou vláken kolagenu a elastinu. Pokožka zpevňuje a získává lepší vzhled. Při současné aplikaci vhodného výživného a hydratačního přípravku je možné subjektivně zaregistrovat změny poměrně rychle, často již po první aplikaci.

Vrásky

Účinek aplikací LedActive je obdobný, jako je popsán u ochablé pleti. Jde o ideální prostředek pro prevenci a zpomalení tvorby vrásek a jejich prohlubování. Efekt potlačení již existujících vrásek je závislý na jejich typu a stáří. Čím je pleť starší, tím je zapotřebí delší doby aplikace a většího počtu opakovaných kúr. Jde o dlouhodobý proces postupného navozování změn. Při pravidelném opakovaní kúry LedActive lze pozorovat omlazení pokožky v řádu několika let. Aplikace je účelné doplňovat použitím vhodného regeneračního přípravku - např. kosmetiky RESTYLANE, jehož substance snadno pronikají k pleťovým buňkám.

Regenerace pleti

Při dlouhodobě opakovaných aplikacích LedActive dochází k postupné úpravě metabolizmu buněk ve tkáních všech vrstev kůže. Kožní problémy bývají (pokud se nejedná o dědičné dispozice) signálem informujícím o nesprávné péči o organizmus z hlediska životosprávy nebo následkem vnějších vlivů a vlivů životního prostředí. Při opakovaných kúrách LedActive mají vlastnosti a vzhled kůže tendenci vrátit se do normálního (zdravého) stavu. Kůže se postupně stává odolnější vůči vnějším vlivům, mastná pokožka produkuje méně mazu a naopak, optimalizuje se stupeň hydratace kůže, u přecitlivělé pokožky se snižuje bolestivost atd.

Regenerace vlasových kořínků

Souvisí s procesem regenerace pleti jako takové, rozdíl je v místě aplikace. Při aplikaci na vlasovou pokožku dochází k lepšímu prokrvení a zlepšení funkcí vlasových folikulů. Vlasy se při opakovaných aplikacích postupně stávají pevnější, získávají výraznější přirozenou barvu a celkově lepší vzhled.

Zvýšení účinků kosmetických přípravků

Nastartování regeneračních a anabolických procesů má za následek zvýšený metabolizmus buněk a s tím související odvod buněčných tekutin. Z buňky se tak díky osmotickým dějům stává „houba“ náchylná absorbovat tekutiny ze svého okolí. Je to ideální stav pro aplikaci výživných a hydratačních kosmetických přípravků, jejichž obsah může spontánně pronikat k hlubším vrstvám tkání kůže.

Zklidnění po chemickém peelingu, epilačních a depilačních zákrocích

Podobně jako u akné má protizánětlivý efekt LedActive za následek snížení reaktivity pokožky na podráždění následkem uvedených kosmetických zákroků. Doprovodný analgetický účinek aplikace LedActive snižuje práh bolestivosti a generuje přirozené endogenní opioidy (látky podobné morfinu, které si produkuje sám organizmus). Kombinace obou účinků se projevuje zlepšenou snášenlivostí na jinak ne zcela příjemné kosmetické zákroky.

Výběr některých dalších aplikací

Možnost dalších aplikací např.: alergická vyrážka, celulitida, jizvy (omezeno stářím jizvy), spáleniny od slunce, prevence tvorby pigmentových skvrn, stav podráždění pleti, strie (existující i prevence), svědění pokožky.

Délka aplikace je individuální podle indikace od 10 do 30 minut.

 

Kontraindikace

Při dodržení základních doporučených pravidel fototerapii u zdravých jedinců prakticky nelze předávkovat. Aplikaci LedActive lze provádět bez ohledu na věk.
Jako kontraindikace jsou uváděny:

  • Albinizmus
  • epilepsie (vrozená i získaná), kdy u pacientů s tímto onemocněním není vhodné provádět aplikace v oblasti hlavy a obličeje,
  • fotosenzitivní ekzém,
  • hyperfunkce (zvýšená funkce) štítné žlázy,
  • maligní onemocnění a prekarcenózy (přímé osvětlování je nevhodné na oblast lokalizace tohoto problému

Ceník omlazení, zklidnění pleti a zmírnění projevu akné LedActive

 

 


Omlazení pleti

Fototerapie - léčivé světlo

OBLÍBENÉ


Lifting a omlazení pleti obličeje - omlazení pokožky

Odstranění celulitidy

Informace na +420 776 546 676 nebo studiovanda@seznam.cz