Aquaforéza - liposukce podbradku
a omlazení pleti

liposukce podbradku - aquaforéza

Aquaforéza - odbourává přebytečný tuk, odstraňuje vrásky, celulitidu, pigmentové skvrny a povadlou kůži podbradku - jde o bezbolestnou alternativu k injekční lipolýze nebo liposukci, patří mezi nejúčinnější z 11 metod omlazení pokožky a pleti obličeje, které najdete ve Studiu Vanda.

Neinvazivní mezoterapie je založena na nové metodě zvané AQUAFORÉZA, která využívá kombinace laseru a zmíněných elektrických pulsů k obnovení fyziologických procesů v podkoží.

odstraňování vrásek

Aquaforéza odbourává přebytečný tuk, odstraňuje vrásky, celulitidu a pigmentové skvrny.

Tělesná partie se ošetřuje 30 minut, pro maximální efekt je třeba 8 – 10 opakování, "dramatické" změny jsou viditelné po 5 – 6 návštěvách.

Pomocí laseru se nejprve pokožka „připraví“ ke vpravení aktivních látek do pokožky prostřednictvím elektrických pulsů. Tak se obnovují fyziologické procesy v podkoží. Patří mezi ně zlepšení mikrocirkulace, lymfatická drenáž a zvýšení prokrvení podkoží. Proces stárnutí je sice nevyhnutelný, ale toto je možnost, jak ho dramaticky zpomalit.

Pro odbourávání tuku jsou Aquaforézou nejčastěji ošetřovány břicho, hýždě, boky a stehna. Špičkových výsledků dosahuje v odstraňování „podbradků“. Hlavní účinnou látkou je Phosphatidylcholine (PPC), přírodní produkt obsažený v lidském těle. Jeho úkolem je ničit tukové buňky a cholesterol. PPC derivovaný ze sojových bobů má stejnou molekulární strukturu jako PPC lidského těla. Zlepšuje elasticitu, tonus a zvyšuje produkci kolagenu, která zabraňuje stárnutí pokožky.

Celulitidou postižené partie jsou nejčastěji hýždě a stehna, břicho a paže. Celulitidou trpí až 80 % žen, dle statistických údajů asi 40 % z nich celulitidu hodnotí jako závažný estetický a často velmi frustrující problém.

Protivráskové aplikace Aquaforézy jsou nejčastější na čele, tvářích, bradě, krku, kolem očí a kolem úst. Vrásky jsou způsobovány dehydratací pokožky, snížením produkce kolagenu a elastinu, akumulací volných radikálů, zhoršenou výživou, vnějším prostředím. Neinvazivní mezoterapie pomáhá všechny tyto faktory zlepšit. Významně se zvyšuje hydratace pokožky, zvedá se produkce kolagenu a elastinu, antioxidační procesy zabraňují tvorbě volných radikálů a glazuje se pokožka poškozená sluncem, kouřením a ostatními vnějšími vlivy.

Hyperpigmentace vzniká jako důsledek genetických dispozic nebo působením ultrafialového světla, infekcí, hormony, akné atd. Neinvazivní mezoterapie zajistí přenos specifických látek přímo do míst, kde se koncentruje melanin, jehož cílem je redukce nebo úplné odstranění hyperpigmentací v postižených místech. Aplikace jsou běžné ne rukou, čele, dekoltu, tváříc, bradě, kolem očí a úst, odstranitelné jsou i pigmentové skvrny kdekoliv na těle.

U nás na celé čáře vítězí odstranění podbradku.

Neinvazivní mezoterapie - aquaforézu aplikujeme při:

Léčba celulitidy:


 • Hýždě
 • Stehna

Každé sezení trvá průměrně 30 minut. Je zapotřebí absolvovat sérii 8 – 10 návštěv. Výsledky jsou viditelné po 5 až 6 sezeních a závisí na stupni celulitidy. Léčba je příjemná a necítíte žádné nepohodlí. Léčba celulitidy plně odpovídá Vašim požadavkům a tím se eliminují veškeré nežádoucí pocity. Léčba celulitidy je bez vedlejších účinků.

Odstranění celulitidy po 4 sezeních léčba celulitidy
Odstranění celulitidy po 5 sezeních odstranění celulitidy
Zpět na výběr aplikací aquaforezy

Odstraňování vrásek:


 • Brada
 • Čelo
 • Krk
 • Oči - oční vrásky
 • Tváře - vrásky smíchu
 • Vrásky kolem úst

Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí kůže. Aquaforéza zlepšuje hydrataci obličeje a zvyšuje prokrvení tkáně, které stimuluje produkci fibroblastů. Fibroblasty jsou klíčovými iniciátory kolagenu a elastinu – základním kamenem pro hladkou a krásnou pleť. Aktivní substance a aquaforézní gel obsahují velké množství hydratačních ingrediencí, antioxidantů, DL- panthenol, imunostimulační a přírodní extrakty. Aquaforéza umožňuje porniknutí aktivních substancí hluboko do tkáně. Elektrické impulsy, červený laser a vmasírování aktivní substance vytváří maximální efekt.

Odstranění vrásek po 10 sezeních odstranění vrásek
Odstranění vrásek po 7 sezeních vyhlazení vrásek
>Zpět na výběr aplikací aquaforezy

Laserová sprcha + ICE mask

10 minutová sprcha biostimulačním laserem (nebolí, nepálí, po jeho aplikaci je možná sluneční expozice) s omlazujícím účinekm + l0 miunutová aplikace unikátní švýcarské ICE mask s aloe vera a vitamínem C se silným antiagingovým účinkem - lze aplikovat přes make up.

Běžná cena pouhé aplikace ICE mask je 560,-

odbourávání tuků:

 • Boky
 • Brada
 • Břicho
 • Hýždě
 • Stehna
 • Ruce

Neinvazivní mezoterapie - odbourávání tuků využívá aktivní složky, které výrazně remodelují problematické tělové oblasti. Léčebné protokoly jsou založeny na transdermální penetraci využívající patentovaný proces Aquaforéza. Přesně definované složení substancí je určeno k aktivování lipolytických procesů v tukových buňkách. Terapie na odbourávání tuků reprezentuje průlom v segmentu estetického trhu. Technika No-Needle Lipo Kontour je neinvazivním řešením při odbourávání tukových buněk. Léčba je bezbolestná, bez otoků, hematomů a nepříjemných pocitů.

Odbourávání tuků (před terapií, po 5ti sezeních, po 10ti sezeních) odbourávání tuků
Odbourávání tuků (před terapií, po 6ti sezeních, po 8mi sezeních) hubnutí
Odbourávání tuků (před terapií, po 10ti sezeních, po 10ti sezeních a 2 měsících) jak zhubnout
Zpět na výběr aplikací aquaforezy

Vybělovací aplikace:

 • Brada
 • Čelo
 • Dekolt
 • Perorbital
 • Perioral
 • Pigmentové skvrny na těle
 • Ruce

Hyperpigmentace se objevuje jako důsledek genetických dispozic nebo působením ultrafialového světla, infekcí, hormonů, akné a jiných vlivů. Transdermální delivery specifických ingrediencí je velmi účinná pro redukci nebo úplné odstranění hyperpigmentací. Neinvazivní mezoterapie pomáhá účinně zkombinovat program na penetrační bázi a patentované aktivní substance, která je adresována přímo do místa, kde je koncentrován melanin. Cílem je zlepšení kvality pokožky a redukce pigmentace v postižených oblastech.

Vybělování kůže (po 10ti sezeních) vybělování kůže
Vybělování pigmentových skrvn (po 10ti sezeních) vybělování pigmentových skrvn
Odstranění pigmentových skvrn (po 10ti sezeních) odstranění pigmentových skvrn
Zpět na výběr aplikací aquaforezy Zdroj: http://www.btl.cz

 


NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE

Aquaforéza - odstranění podbradku a lifting

OBLÍBENÉ


Omlazeí pokožky a lifting obličeje - Praha

Odstranění celulitidy rázovou vlnou

Informace na +420 776 546 676 nebo studio@studiovanda.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz