Pilates cvičení


Pilates cvičení ve Studiu Vanda

Pilates - fotografie Pilates na Google.com

Pilates - podstata, historie, rady, zkušenosti

 

Pilates ve Studiu Vanda

Pilates - Studio VandaPilates - jeden z nejúčinnějších fitness programů, které se kdy objevily, zvládnete pod naším osobním vedením. Cvičení Pilates svými výsledky předčí mnohé jiné, je účinné a příjemné pro každého.

Cvičení Pilates se od ostatních kondičních cvičení liší intenzivním zapojením nejen fyzické, ale i psychické síly. Výsledkem je nejen změna tělesného vzhledu, ale také psychický stav – zklidněná a spokojená mysl.Zakladatel této metody Joseph Pilates prorokoval: „Po 10 lekcích pocítíte rozdíl. Po 20 uvidíte rozdíl. Po 30 lekcích budete mít nové tělo.

 

Pilates - Studio VandaJistě víte, že cvičení formuje tělo. Odbourávají tuk - aerobní aktivity, tvarují svaly - v posilovně na strojích nebo s činkami nebo v tělocvičně jinými typy posilování, např. kalanetikou. Strečink protáhne svaly a zvětší kloubní pohyblivost, s jógou získáte vnitřní klid.
Nic z toho však samo o sobě nestačí k vytvarování perfektního těla s vnitřní harmonií. Chcete-li získat maximum, máte dvě možnosti. Věnovat se všem zmíněným činnostem, a to nejméně dvakrát týdně každé z nich, NEBO, a to je po všech stránkách schůdnější, cvičit podle Pilatesovy metody, která  všechny zmíněné účinky zahrnuje v každém pohybu. Jste pány svého těla a můžete se rozhodnout.

Pilates / Pilatesova metoda ovlivní:

  • ohebnost, sílu a vytrvalost
  • rovnováhu a koordinaci
  • dýchání
  • váhu

Cvičení Pilates i metoda paní Mojžíšové, stejně jako ostatní aktivity Studia Vanda, jsou založeny na individuálním přístupu. Každému návštěvníku studia se bude cvičitelka věnovat jednotlivě. Tento způsob umožní každému se s cvičením lépe seznámit a proniknout do jeho tajů. Opakováním sestavy Pilates zdokonalíte provedení cviků a posílíte potřebné dovednosti, prohloubíte schopnosti těla i mysli.

Pilates - Vanda

 

Pilates resp. sestava cviků Pilates a cvičení metodou paní Mojžíšové Vám dokáží změnit život.

CVIČENÍ PILATES / CVIČENÍ PANÍ MOJŽÍŠOVÉ
1 lekce – 50 minut individuálního cvičení 50min. 400 Kč

 


Pilates - Pilates cviky

Cvičení Pilates