Ultracontour - liposukce ultrazvukem


Ultracontour bezbolestná liposukce ultrazvukemZajímáte se o svůj vzhled a  sledujete novinky v estetické medicíně?
Ultracontour - když jsem slovo Ultracontour slyšela poprvé, myslela jsem si, že půjde o další z mnoha „vábniček“ na klientovu kapsu.
Reference byly lákavé, bezbolestnou neinvazivní liposukci ultravukem jsem se rozhodla vyzkoušet na vlastní kůži. Udělala jsem dobře. Nedůvěra se po třetím ošetření změnila na radost z viditelně formovaného pasu.
V tomto okamžiku už se můžeme o radost podělit s případnými zájemci, ošetření přístrojem Ultracontour je součástí nabídky Studia Vanda.

ULTRACONTOUR ™ - video - průběh ošetření >

ULTRACONTOUR ™ - výsledky >

Kdo by nechtěl zlikvidovat na svém těle nějaký ten „špíček“?

Ultracontour - bezbolestná neinvazivní liposukce ultrazvukem je hitem proto, že je časově nenáročný, ošetření na něm nebolí a snese srovnání i s mnohem složitějšími, bolestivými, operativními zákroky s dlouhou rekonvalescencí.

Co je vlastně  Ultracontour ™?

Neinvazívní bezbolestná liposukce pomocí přesně směrovaného ultrazvuku, jehož působením se tukové buňky rozbijí, jejich obsah se uvolní a v organismu se vlastním působením odbourá.

UltraContourJak ošetření probíhá?

Bezbolestná liposukce Ultracontour ™ má dvě fáze. První připomíná běžné vyšetření na ultrazvuku, po problematické partii těla natřené vodivým gelem pohybuje ošetřovatelka „myší“ v závislosti na impulsech, které přístroj vysílá. Při druhé jsou na tělo jsou připojeny ultrazvukové sondy, které provádějí ultrazvukovou drenážní masáž.

Co se v těle při ošetření děje?

Ultrazvuk mechanicky rozdrtí tukové buňky, jejichž obsah – tuk – se vylije do mezibuněčného prostoru, odkud je odveden k metabolickému zpracování a přirozenou cestou za podpory  lymfodrenáže z těla vyloučen. Jednoduše řečeno, dojde k rozpuštění a odplavení nahromaděného tuku z problematických partií. Proto mluvíme o liposukci ultrazvukem.

Jak dlouho ošetření trvá?

Celá procedura netrvá více než 60 minut.

Jak se klient po ošetření Ultracontour cítí?

Ultracontour vyvolává pocit lehkosti, zřídka se dostaví pocit žízně, mírné brnění či pálení při aplikaci ultrazvukových sond.

Ultracontour - liposukce ultrazvukemJaké výsledky ošetření přináší?

Výsledky liposukce ultrazvukem jsou individuální. Průměrný úbytek v ošetřovaných partiích je 5 – 6 centimetrů, někdy se podaří 12, vzácněji ještě více cm. Úbytky jsou často viditelné již po prvním ošetření. Klientky se často zmiňují o pocitu lehkosti a lepší siluetě.

Které partie doporučujete pro ošetření Ultracontour? Jsou výsledky trvalé?

Nejčastěji při bezbolestné liposukci Ultracontour ™ ošetřujeme břicho, boky, hýždě a stehna. Tukové buňky jsou zlikvidovány trvale.

Dá se ošetření Ultracontour ™ opakovat?

Ano, doporučujeme 3 – 6 opakování, ve 4 – 14 denní frekvenci, ideálně v týdenních intervalech. K úbytku tuku tak dochází pozvolna.

Je výsledek ošetření liposukce ultrazvukem permanentní?

Tukové buňky jsou zlikvidovány trvale. Při nekontrolované životosprávě se zbylé tukové buňky mohou "nafouknout".

Kdo je ideálním klientem pro ošetření Ultracontourem ™?

Metoda je vhodná pro všechny, kdo se chtějí zbavit lokálního tuku. Je ideální i pro starší klienty, kterým se klasická liposukce z důvodu nižší elasticity kůže a rizika vzniku nerovnoměrných dolíčků nedoporučuje. Pozvolným úbytkem při ošetření Ultracontour ™ elasticita kůže netrpí.

Kdo nemůže nebo dokonce nesmí být ošetřen Ultracontourem ™?

Lékař posoudí, zda je ošetření Ultracontourem vhodné. Základními kontraindikacemi jsou metabolické poruchy, prodělaná hepatitida, kovové implantáty v místě aplikace, kožní výsevy, kojení a těhotenství.

Existují nějaká zvláštní doporučení pro ošetření Ultracontour ™?

Doporučujeme omezit příjem živočišných tuků, protože při ošetření došlo k jejich odbourání a organismus je jejich vylučováním na několik dnů zatížen natolik, že všechen nově přijatý tuk okamžitě ukládá. Pitný režim 2 – 3 litry vody, speciální diety nepožadujeme.

Jak pečovat o partie ošetřené Ultracontourem ™?

Nejen po skončení, ale už v průběhu kúry doporučujeme pít čaj Lymforegen, mezi jednotlivými ošetřeními na ošetřované partie aplikovat gel nebo mléko Puella.

 

Objednávky na tel. čísle: +420 776 546 676

Ceník bezbolestné neinvazivní liposukce UltraContour