Lymfodrenáž a Body form


Lymfoven - přístrojová lymfodrenáž a Body Form – program na ošetření celulitidy, zpevnění a formování postavy

 

Celulitida a její odstranění znamená systematickou dlouhodobou péči o tělo. Celulitida postihuje téměř 85% žen různého věku. Bohužel proti tomuto problému zatím ještě nikdo žádný lék nenašel.

Názor, že celulitida je tuk nebo usazená voda, je mylný. Celulitida je na rozdíl od tukových polštářků způsobena degenerativními změnami podkožního vaziva. Díky špatnému lymfatickému toku a krevnímu oběhu se odumřelé buňky nevyplavují přirozeným způsobem z těla a usazují se v podkoží.

Odstranění celulitidy rázovou vlnou - Praha

Boj proti celulitidě a její odstraňování je cesta opravdu strastiplná, ale ne nemožná!

Co pomáhá:

  1. dodržování optimálního pitného režimu, 2 - 3 litry čisté vody bez bublinek a bylinných neslazených čajů – např. Lymfodren, Modelin
  2. zdravá výživa s důrazem na zeleninu, ovoce, celozrnné obiloviny a pečivo, luštěniny, nízkotučné maso a mléčné výrobky
  3. cvičení – lymfa musí v těle proudit a odvádět z těla toxiny. Nemá však svou vlastní pumpu jako krevní oběh (srdce), proto musíme lymfu v těle rozproudit.
  4. střídavé sprchování teplou a studenou vodou (60 - 80 sekund se sprchujte teplou vodou a 20 sekund studenou vodou)
  5. odborně prováděná lymfodrenáž a anticelulitické procedury
  6. pravidelná domácí péče

Přístrojová lymfatická masáž - Studio VandaPřístrojová lymfatická masáž - Studio Vanda

Ošetření

Studio Vanda ve svém Body form programu používá unikátní  kosmetiku firmy Ryor  „Body form profesional“ a "Ryor Body Form".

Klientka se  při diagnostické konzultaci seznámí s procedurami. Termografickou folií je jí změřen stav pokožky a poté doporučen program připravený na míru. 

 

 

Účinky přípravků RYOR

Tělový peeling

Přístrojová lymfatická masáž - Studio Vanda emulze s mikrokuličkami Lupolenu, které odstraňují odumřelé buňky a tím usnadňují vstřebávání aktivních látek do pokožky, obsahuje mořskou řasu (palmiria palmata), která výrazně podporuje mikrocirkulaci.      

Prohřívací emulze

obsahuje rozmarýnovou silici, která podporuje prohřátí a prokrvení pokožky. Za několik minut po aplikaci se proteplí celá pokožka.

Břečťanový gel

gel proti celulitidě s extraktem z břečťanu obsahuje aktivní látku, která ovlivňuje látkovou výměnu, tím pokožku zpevňuje a zvyšuje její pružnost. Gel je svým složením účinným přípravkem k prevenci proti vzniku celulitidy, k jejímu zmírnění a v lehčích případech i odstranění. Gel je určen na  ošetření začínající celulitidy tzv 1. stupně, která je viditelná pouze při kompresním stlačení pokožky.

Silueta

emulze obsahuje kofein, guaranu, extrakty z mořských řas atd. Komplex přírodních aktivních látek výrazně podporuje cirkulaci krve v podkoží. Zlepšuje metabolismus a pomáhá vyplavovat toxické látky nahromaděné v podkoží. Tím přispívá k zeštíhlení a zpevnění ošetřovaných partií. Silueta je určena na ošetření již dobře viditelného stadia celulitidy a pro modelaci postavy. Doporučujeme !!

RYOR Luxury Care

Řada RYOR Luxury Care vznikla dle originálních receptur. Její přípravky jsou připravovány na bázi bylinných a rostlinných výtažků a představují nadstavbový program pro intenzivní ošetření všech typů pletí.

Ošetření řadou RYOR Luxury Care lze vytvořit skladebně, na základě individuálních potřeb jednotlivých typů pletí.

V řadě RYOR Luxury care jsou výrobky s netradičními způsoby aplikace, kdy aktivní látka je aplikována v jednorázové denní dávce. Jedná se o kapsle a séra, která neobsahují konzervační látky a do pleti je dodáno mnohonásobně vyšší množství účinné látky.

Tato řada nové generace umožňuje dosáhnout mimořádného vyhlazujícího účinku a znatelné omlazení pleti.

 

Ceník lymfodrenáže Lymfoven

 


LYMFODRENÁŽ

Co vás zajímá o lymfodrenáži

OBLÍBENÉ


Lifting a omlazení pleti obličeje - omlazení pokožky

 

 


Odstranění celulitidy

Podrobné informace na +420 776 546 676 nebo studiovanda@seznam.cz

CZIN.eu JAHHO.cz optimalizace PageRank.cz Evropský katalog Goog.cz katalog www stránek Kompletne.cz